Vi finns här för dig

Våra superkompetenta team finns över hela södra Sverige. Vi pratar profilering och arbetskläder med fantastiska kunder i hela Norden och vi levererar dagligen produkter och lösningar från vårt lager i Gnosjö. Är du nyfiken på vad en väl genomarbetad profilering kan göra för ditt företag när det gäller kostnadskontroll, besparingar och enhetlighet? Kontakta oss så hjälper vi dig.

Json har ett ledningssystem för kvalitet-, miljö och arbetsmiljö som följer kraven i ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 och ISO 45001:2018. Ledningssystemet omfattar alla processer samt dess produkter, tjänster och personal samt alla kravelement i kvalitets- och miljöstandarderna.

Integritetspolicy
Kvalitétspolicy
Miljöpolicy
ISO-certifikat 9001
ISO-certifikat 14001

Välj din säljare

Peter Kåvestam

Säljare Gnosjö

peter.kavestam@jsonhandels.se

Magnus Andersson

Säljare Gnosjö

magnus.andersson@jsonhandels.se

Ola Johansson

Säljare Halmstad

ola.johansson@jsonhandels.se

Sanna Mjöbring

Säljare Halmstad

sanna.mjobring@jsonhandels.se

Elisabeth Niklasson

Säljare Göteborg

elisabeth.niklasson@jsonhandels.se

Peter Karlsson

Säljare Göteborg

peter.karlsson@jsonhandels.se

Stefan Fredriksson

Säljare Göteborg

stefan.fredriksson@jsonhandels.se

Erik Sandström

Säljare Helsingborg

erik.sandström@jsonhandels.se

Magnus Berntsson

Säljare Jönköping

magnus.berntsson@jsonhandels.se

Mikael Ström

Säljare Jönköping

mikael.strom@jsonhandels.se