Vi finns här för dig

 

Våra superkompetenta team finns över hela södra Sverige. Vi pratar profilering och arbetskläder med fantastiska kunder i hela Norden och vi levererar dagligen produkter och lösningar från vårt lager i Gnosjö. Är du nyfiken på vad en väl genomarbetad profilering kan göra för ditt företag när det gäller kostnadskontroll, besparingar och enhetlighet? Kontakta oss så hjälper vi dig.

Integritetspolicy
Kvalitétspolicy
Miljöpolicy
ISO-certifikat 9001
ISO-certifikat 14001

 

 

Huvudkontor

Västergatan 15

335 30 Gnosjö

Tel: 0370-925 25

handels@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30

Lunchstängt kl. 12.00-13.00

Gnosjö

Västergatan 15

335 30 Gnosjö

Tel: 0370-925 00

gnosjo@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30

Lunchstängt kl. 12.00-13.00

Halmstad

Laholmsvägen 84

302 50 Halmstad

Tel: 035-15 68 77

halmstad@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.00

Lunchstängt kl. 12.00-13.00

Göteborg

Stora Åvägen 7

436 34 Askim

Tel: 031-10 23 20

goteborg@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30

Lunchstängt kl. 12.00-13.00

Helsingborg

Pistolgatan 4

254 66 Helsingborg

Tel: 042-15 23 90

helsingborg@jsonhandels.se

Öppet mån-tors kl. 08.00-16.00, fre kl. 08.00-14.00

Lunchstängt kl. 12.00-13.00

Jönköping

Österängsvägen 3

554 63 Jönköping

Tel: 036-12 90 92

jonkoping@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 08.00-16.00

Lunchstängt kl. 12.00-13.00


Tack! Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.

Välj din butik

Peter Kåvestam

Säljare Gnosjö

peter.kavestam@jsonhandels.se

Linda Kåvestam

Säljare Gnosjö

linda.kavestam@jsonhandels.se

Magnus Andersson

Säljare Gnosjö

magnus.andersson@jsonhandels.se

Ola Johansson

Säljare Halmstad

ola.johansson@jsonhandels.se

Mattias Augustsson

Säljare Halmstad

mattias.augustsson@jsonhandels.se

Elisabeth Niklasson

Säljare Göteborg

elisabeth.niklasson@jsonhandels.se

Johanna Lindqvist

Säljare Göteborg

johanna.lindqvist@jsonhandels.se

Peter Karlsson

Säljare Göteborg

peter.karlsson@jsonhandels.se

Johnny Skogh

Säljare Helsingborg

johnny.skogh@jsonhandels.se

Erik Sandström

Säljare Helsingborg

erik.sandstrom@jsonhandels.se

Magnus Berntsson

Säljare Jönköping

magnus.berntsson@jsonhandels.se

Martin Stark

Säljare Jönköping

martin.stark@jsonhandels.se