Vi finns här för dig

Våra superkompetenta team finns över hela södra Sverige. Vi pratar profilering och arbetskläder med fantastiska kunder i hela Norden och vi levererar dagligen produkter och lösningar från vårt lager i Gnosjö. Är du nyfiken på vad en väl genomarbetad profilering kan göra för ditt företag när det gäller kostnadskontroll, besparingar och enhetlighet? Kontakta oss så hjälper vi dig.

Semestertider
Vi håller semesterstängt följande veckor
Gnosjö v29, 30 och 31
Göteborg v27, 28, 29, 30 och 31
Halmstad v29 och 30
Jönköping v28, 29 och 30

Vårt Huvudkontor håller öppet, ni kan nå oss där på 0370-925 25

Glad sommar önskar vi på Json !

 

Integritetspolicy
Kvalitétspolicy
Miljöpolicy
ISO-certifikat 9001
ISO-certifikat 14001

Välj din säljare

Peter Kåvestam

Säljare Gnosjö

peter.kavestam@jsonhandels.se

Magnus Andersson

Säljare Gnosjö

magnus.andersson@jsonhandels.se

Catharina Ahnberg

Säljare Gnosjö

catharina.ahnberg@jsonhandels.se

Ola Johansson

Säljare Halmstad

ola.johansson@jsonhandels.se

Elisabeth Niklasson

Säljare Göteborg

elisabeth.niklasson@jsonhandels.se

Peter Karlsson

Säljare Göteborg

peter.karlsson@jsonhandels.se

Erik Sandström

Säljare Helsingborg

erik.sandström@jsonhandels.se

Magnus Berntsson

Säljare Jönköping

magnus.berntsson@jsonhandels.se

Mikael Ström

Säljare Jönköping

mikael.strom@jsonhandels.se